Nevíte si rady? Zavolejte nám nebo napište..... TEL.: 605333663 / 606642175 / 731488630 / 604262062 / EMAIL.: horizontrading@email.cz
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
606642175 / 731488630 / 604262062
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
04.07.2022
THORENS TD-1500, zaplatitelný High-End
High-End gramofon zase o něco dostupnější!!! THORENS TD-1500 s novým THORENS raménkem je sice nový model, ale už je LEGENDA. Je to díky kombinaci: ... číst celé
29.06.2022
Indiana Line Diva 252 je skvělá koupě na trhu...
Nejmenší regál z nejvyšší série italské značky Indiana Line, model Diva 252 je vynikající.To asi není překvapení, vynikající hodnocení dostává na trhu... číst celé
15.06.2022
DUAL CS-418 je výhodný nákup
Nová CS řada od DUAL je vele-úspěšná od samého začátku. Zde recenze na model CS-418 s výsledkem, VÝHODNÝ NÁKUP. https://www.horizontrading.cz/NEW-CS... číst celé
Zobrazit všechny novinky

NašereferenceSimply Analogpečuje o dokonalost zvuku...


SUPRAcablessupra je super...


SPINCAREpřední značka v oblasti High-tech péče o vinylové desky

 


cocktailAudioinovativní produkty za dostupné ceny...


Pangea Audio - Made in USA


Audio Anatomyprémiová kvalita z EU


    Horizon Trading Prague

 1. Úvod
 2. AURENDER
 3. Aurender A30

Aurender A30

Hudební server s ukládáním do mezipaměti / Streamer / CD Ripper / HDD Storage / Full MQA dekodér / sluchátkový zesilovač

A30 - Hudební server s ukládáním do mezipaměti / Streamer / CD Ripper / HDD Storage / Full MQA dekodér  / sluchátkový zesilovač A30 je vlajko... celý popis
Dostupnost
Na objednávku
Barevné provedení
488 990 Kč
404 124 Kč
bez DPH
ks
Kompletní specifikace

A30 - Hudební server s ukládáním do mezipaměti / Streamer / CD Ripper / HDD Storage / Full MQA dekodér  / sluchátkový zesilovač

A30 je vlajkovou lodí modelu řady digitálních audio přehrávačů Aurender. Podobně jako A10 a A100 je A30 ve své podstatě hudebním serverem pro ukládání do mezipaměti / streamer & DAC s interním ukládáním a řízením pomocí Aurender Conductor. Aurender A30 také obsahuje plnou technologii MQA Decoder, která umožňuje přehrávat zvukové soubory a streamy MQA s plným rozlišením a poskytovat tak nejvyšší možnou kvalitu zvuku původního hlavního záznamu . To, co odlišuje A30 od ostatních, je čistý zvukový výkon a vyčerpávající sada funkcí. Aurender navrhl A30 jako komplexní digitální ohnisko vašeho systému a poskytuje užitečné pomůcky, které obvykle nejsou spojeny s typickým hudebním serverem. Funkce, jako je ripování CD, vysoce kvalitní sluchátkový zesilovač, 10TB interního úložného prostoru, ultra široký barevný LCD displej a integrovaná softwarová sada nástrojů pro editaci metadat a správu knihoven. To vše a mnoho dalšího činí z modelu A30 nový výkonový standard v komponentách digitálního zdroje typu vše v jednom.

TYPICKÉ KONFIGURACE SYSTÉMU

FUNKCE

Integrovaný Dual-Mono dekodér MQA DAC s plně diskrétními lineárními napájecími zdroji

Aurender navržený 768KHz / 32bit dual-mono DAC navržený na základě vlajkové lodi nové generace AKM AK4497 DAC Chipset s lineárními duálními monofonními zdroji poskytuje věrnost referenční třídy. Aurender navrhl model A30 pro ty, kteří hledají jednoduchost all-in-one, ale nechtějí obětovat vysokou úroveň rozlišení, průhlednosti a reprodukce vnitřních detailů. Aurender A30 obsahuje plnou technologii MQA Decoder, která umožňuje přehrávat audio soubory a streamy MQA a poskytovat tak nejvyšší možnou kvalitu zvuku původního master záznamu.

Flexibilní nastavení hlasitosti

Při použití A30 jako předzesilovače lze nastavit hlasitost ze tří míst; ovládání na předním panelu, aplikace iPad a dodávané dálkové ovládání IR. Při použití s ​​předzesilovačem lze nastavit proměnný výstup na pevný přímý výstup v nastavení.

Vysoce výkonný sluchátkový zesilovač

Součástí topologie A30 je vysoce kvalitní sluchátkový zesilovač vhodný pro použití s ​​nejlepšími High-End sluchátky. Tři různé jacky mohou pojmout populární vyvážené a nevyvážené jacky na nejlepších sluchátkách a vylepšené aftermarket kabely.

Vyvážené (XLR) / nevyvážené (RCA) audio výstupy

Vyvážené i nevyvážené výstupy jsou určeny pro rozhraní s předzesilovačem nebo výkonovým zesilovačem. Když je A30 připojeno přímo k výkonovému zesilovači, analogový výstup je nastavitelný tak, aby co nejlépe odpovídal citlivosti použitého zesilovače. Dvě nastavení pro vyvážení jsou 4.0Vrms a 5.4Vrms. Nevyvážené výstupy jsou volitelné 2,0Vrms nebo 2.7Vrms.

Přesné hodiny na bázi FPGA s redukcí světové třídy

Systém přesných hodinových generací obsahuje pole programovatelných hradlových polí (FPGA) s generátorem hodin, které snižují vibrace sub 100fs přesněji, než je tomu u digitálních audio datových přenosů, a minimalizuje jitter pod zanedbatelnou úroveň.

Lineární napájení 

Plně lineární napájení a rozsáhlé stínění zabraňují přenosu šumu do citlivých DAC pro nejlepší reprodukci zvuku. Čtyři diskrétní toroidní transformátory napájejí serverový systém, digitální výstup a duální DAC.

Lineární napájení s integrovaným UPS

Plně lineární napájecí zdroj s nepřerušitelným napájecím zdrojem „super kondenzátoru“ (UPS) pro stabilizaci A30 při náhlém výpadku napájení.

Aurender Conductor App Baleno s pohodlnými funkcemi pro Full-Function Control

Aurender Dirigent App změní iPad do univerzální uživatelské rozhraní pro všechny Aurender hudebním serverem / přehrávače. Všechna nastavení a funkce aplikace Aurender lze snadno zpřístupnit prostřednictvím nabídky Nastavení a Aurender Conductor je dodáván s rozsáhlými funkcemi pro správu, prohlížení a přehrávání hudebních sbírek s vysokým rozlišením. Služby pro předávání datových proudů TIDAL a Qobuz jsou vloženy do Aurender Conductor, což vytváří bezproblémový uživatelský zážitek. Slučování obsahu služby streamování s hlavní knihovnou souborů poskytuje snadný přístup ke všem vašim oblíbeným hudebním souborům a možnost míchání obsahu při vytváření seznamů skladeb.

Úložiště 10 TB pevného disku s mezipamětí Solid State Drive pro přehrávání

Interní 3,5palcový pevný disk A30 poskytuje 10TB úložného prostoru a druhá 480GB jednotka SSD slouží k ukládání hudby do paměti. Pokud je vybraná skladba nebo album již uloženo do mezipaměti na jednotce SSD, pevný disk zůstane v režimu spánku. To minimalizuje opotřebení pevného disku hlavní knihovny. Ukládáním souborů do polovodičové jednotky pro přehrávání se zcela eliminuje elektrický a akustický šum vyplývající ze spřádání disků, pohyblivých hlav a motorů.

Vyhrazený výstup USB Audio Class 2.0 s obvodem Ultra Low Noise Power Circuitry

Výstup vyhrazený USB Audio Class 2.0 je navržen tak, aby poskytoval mimořádně transparentní zvukový signál bez šumu a byl chráněn před vnějším elektronickým rušením. Lze jej použít například k tomu, aby A30 mohl použít jiný DAC pro jiný systém.

Podpora USB a NAS (Network-Attached Storage)

Nejlepší zvukový výkon nastává, když je hudba uložena ve vnitřní paměti zařízení Aurender. Platforma Aurender je však také schopna hladce integrovat obsah uložený na NAS, externím pevném disku USB nebo mechanice.

A30 Manažér Companion App

A30 je tak nabitý funkcemi, museli jsme mu dát svou vlastní aplikaci! Aplikace ACS Manager companion slouží ke konfiguraci všech systémových nastavení včetně předvoleb a chování kopírování disků CD. Smart Copy, Move, Delete, Editace a Duplicate Checker jsou jen některé z softwarových nástrojů pro správu knihovny, které vám umožňují organizovat vaši hudební knihovnu tak, jak chcete.

Nejmodernější automatické kopírování CD

Aurenderův software pro ripování CD, který byl vytvořen na zakázku, navržen a optimalizován pro práci s vysoce kvalitním CD-ROM TEAC, přináší šokujícím způsobem dobré ripy CD v kodekách WAV, FLAC nebo AIFF. Sofistikovaný software pro detekci chyb a korekci zajišťuje přesné ripy pro skvěle znějící digitální soubory. A30 podporuje Acronova AutoLoader (není součástí dodávky), který umožňuje bezobslužné a automatické kopírování až 100 cds najednou.

Masivní úložiště pro největší hudební knihovny

A30 je vybavena jedním 3,5palcovým pevným diskem o kapacitě 10TB s kapacitou pro dostatek úložného prostoru i pro největší digitální hudební knihovny.

SSD Ukládání do mezipaměti

Unikátní pro Aurender je jeho caching systém. Zatímco hudební soubory jsou uloženy na běžných pevných discích (HDD), přehrávání probíhá vždy z jednotky SSD. Tato metoda umožňuje, aby se pevný disk zabýval pouze načítáním obsahu na disk SSD pro přehrávání. Výsledkem je, že pohony prožijí krátký pracovní cyklus před tím, než se uvolní, což přispívá k jejich dlouhodobé spolehlivosti.

Podpora formátů s vysokým rozlišením

Všechny hlavní kodeky jsou podporovány: PCM až 786kHz / 32-bit. DSD až 256 DoP. Nativní DSD až 512.

Vzorkování

A30 je schopen převzít soubory bez DSD na 705,6 / 768kHz na analogové výstupy. Můžete také zvolit PCM audio pro dosažení DAC bez změny a umožnit DAC předformovat vlastní převzorkování.

Uživatelsky nastavitelné analogové a digitální filtry

Parametry digitálních a analogových filtrů mohou být nastaveny uživatelem pro přesné doladění zvuku tak, aby co nejlépe vyhovovaly audio systému, ve kterém je A30 používán. Lze nastavit tovární nastavení filtru. Obsah MQA vyžaduje nastavení filtru, které nelze změnit, protože je to fixní pro proces dekódování MQA.

Kritický režim poslechu

Pro nejlepší zvukový výkon lze porazit obvody související s osvětlením panelu, ripováním cd a další funkcí pozadí. Tento režim šetří systémové prostředky pro nejlepší možnou kvalitu zvuku.

2X izolovaný LAN port

A30 je vybaven 2X izolovaným LAN portem pro připojení přímo k routeru. Tento LAN port bude izolovat A30 od jakéhokoliv šumu zavedeného připojením LAN / Router.

Digitální připojení

K dispozici jsou čtyři digitální vstupy: jeden RCA Coax, jeden BNC Coax a dva optické. Tyto vstupy umožňují rozhraní dalších digitálních zdrojů, jako je například přeprava CD, DVD přehrávač, televize atd. Každé zařízení připojené tímto způsobem bude nyní moci plně využít vynikající kvalitu zvuku DAC v A30.

Připojení USB

A30 je vybaven dvěma porty USB 3.0 buď pro rychlé kopírování z paměťového zařízení USB, nebo pro rozhraní Nimbie AutoLoader (není součástí dodávky) pro automatické kopírování až 100 CD.

Vzdálená technická podpora Internetu

Požadavek vzdálené podpory může být zaslán prostřednictvím aplikace Aurender, která umožňuje technikům rychle diagnostikovat a opravovat problémy přes internet.

MQA (Master Quality Authenticated)

MQA je oceněná britská technologie, která dodává zvuk studia. Hlavní soubor MQA je plně ověřen a je dostatečně malý, aby mohl streamovat, a zároveň je zpětně kompatibilní, takže můžete přehrávat hudbu MQA na jakémkoli zařízení.

Technologie MQA je licencována štítky, hudebními službami a výrobci hardwaru po celém světě.

 Další informace naleznete na  webu mqa.co.uk.

Aurender A30 obsahuje plnou technologii MQA Decoder, která umožňuje přehrávat audio soubory a streamy MQA a poskytovat tak nejvyšší možnou kvalitu zvuku původního hlavního záznamu.

Aplikace Aurender Conductor App indikuje, že se přehrává obsah „MQA“ nebo „MQA Studio“. Zelená nebo modrá tečka vedle loga MQA indikuje, že jednotka dekóduje a přehrává proud nebo soubor MQA a označuje provenienci, aby bylo zajištěno, že zvuk je totožný se zdrojovým materiálem. Modrá tečka znamená, že hraje soubor MQA Studio, který byl autorem / producentem schválen ve studiu nebo byl ověřen vlastníkem autorských práv.

Přední panel A30 také používá textové indikátory pro zobrazení přehrávání MQA a příslušnou vzorkovací frekvenci přehrávaného souboru nebo proudu. „MQA“ nebo „MQA Studio“ označuje, že jednotka dekóduje a přehrává proud nebo soubor MQA a označuje provenienci, aby bylo zajištěno, že zvuk je totožný se zdrojovým materiálem. 'MQA Studio' označuje, že hraje soubor MQA Studio, který byl autorem / producentem schválen ve studiu nebo byl ověřen vlastníkem autorských práv.

MQA a Sound Wave Device jsou registrované ochranné známky společnosti MQA Limited. © 2016

 

A30 SPECIFIKACE

HDD pro Music Library Storage10TB 3,5 ″ X 1 HDD
SSD pro systém a mezipaměť480 GB M.2 NVMe
DAC ChipsetAKM AK4497 Duální Mono Design s Dual-Mono Lineární Napájecí Zdroje
Zdroj napájeníPlně lineární
Zobrazovač8.8 ″ 1920 x 480 WIDE IPS COLOR LCD
Digitální audio vstupy1 x RCA SPDIF / 1 x BNC SPDIF / 2 x TOSLINK až 24 bitů / 192 kHz
Data USB2 x USB 3.0 (zadní)
Vyhrazený audio USB port1 x USB AUDIO Class 2.0
Ethernet1 x Double-Isolated Gigabit Ethernet
Ovládání hlasitosti-90 dB - 0dB, 0,5 dB krok, Velocity Sensitive Operation Variabilní ovládání výstupu z otočného knoflíku na předním panelu, Conductor App a dodané IR dálkové ovládání, když je použit jako předzesilovač
Struktura hodinRevidovaný úplný diferenciální systém
Výstupy pro sluchátka1 x 4pin XLR vyvážený / 1 x 4,4 mm vyvážený / 1 x 6,5 mm nevyvážený
Kopírování CDJednotka CD-ROM s automatickým rozbalováním pro systém Arconova Nimbie Autoloader prostřednictvím portu USB 3.0 (volitelné)
Přesnost hlavních hodinOCXO založený přesný Jitter redukce hodin generátor
procesorIntel N4200 Quad Core
Interní UPSUPS se superkondenzátorem (nepřerušované napájení)
Audio výstup USBPCM: Až 32bit / 768kHz - DSD: DoP Až 128-nativní DSD až 256
Analogové audio výstupyNevyvážené (RCA): 2,0 nebo 2,7 Vrms / Balanced (XLR): 4,0 nebo 5,4 Vrms volitelné
Rozměry (WHD) a hmotnost16,93 x 5,6 x 14,0 in., 37,5 lbs. / 430 x 141 x 355 mm., 17 kg.
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích

 

Copyright © 2023

Horizon Trading Prague s.r.o. distributor značkové elektroniky a příslušenství, poslechová studia a domácí kino

Telefon na obchodtel. / obchod /: 605 333 663 (pevná linka)

tel:  +420 606642175 / +420 731488630

 

Doporučujeme:

MAGLAB C 90 TYPE I CASSETTE TAPE

Proč nakupovat u nás ??
 • Specializovaný prodej
 • Odborné znalosti
 • 12 let na trhu
 • Výhradní zastoupení a autorizace
 • Servisní podpora
 • Vysoké skladové zásoby
 • Kamenná prodejna a poslechová studia
 • 1000ce spokojených zákazníků
 • Osobní péče a přístup majitelů
 • Výborná dostupnost autem i městskou dopravou
 • Domácí kino s Dolby Atmos s podporou 4K HDR
 • Návrhy a četné instalace
 • Spolupráce s architekty a designéry
Pomáháme:

Jsme přesvědčení, že velké společnosti by měly pomáhat. Proto se již od samotného vzniku snažíme podpořit ty, kteří pomoc opravdu potřebují. Zdravotní klaun je nezisková organizace s národní a mezinárodní působností, která přináší humor a radost hospitalizovaným dětem, geriatrickým pacientům a dalším potřebným v oblasti zdravotnictví. Tím přispívá ke zlepšení jejich psychického i celkového zdravotního stavu, a to prostřednictvím speciálně vyškolených Zdravotních klaunů a souvisejících projektů.

 

Kontakt:
Logo
Horizon Trading Prague sro
606642175 / 731488630 / 604262062
Copyright © 2023 Horizon Trading Prague s.r.o. distributor značkové elektroniky a příslušenství