Nevíte si rady? Zavolejte nám nebo napište..... TEL.: 605333663 / 606642175 / 731488630 / 604262062 / EMAIL.: horizontrading@email.cz
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
606642175 / 731488630 / 604262062
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
04.07.2022
THORENS TD-1500, zaplatitelný High-End
High-End gramofon zase o něco dostupnější!!! THORENS TD-1500 s novým THORENS raménkem je sice nový model, ale už je LEGENDA. Je to díky kombinaci: ... číst celé
29.06.2022
Indiana Line Diva 252 je skvělá koupě na trhu...
Nejmenší regál z nejvyšší série italské značky Indiana Line, model Diva 252 je vynikající.To asi není překvapení, vynikající hodnocení dostává na trhu... číst celé
15.06.2022
DUAL CS-418 je výhodný nákup
Nová CS řada od DUAL je vele-úspěšná od samého začátku. Zde recenze na model CS-418 s výsledkem, VÝHODNÝ NÁKUP. https://www.horizontrading.cz/NEW-CS... číst celé
Zobrazit všechny novinky

NašereferenceSimply Analogpečuje o dokonalost zvuku...


SUPRAcablessupra je super...


SPINCAREpřední značka v oblasti High-tech péče o vinylové desky

 


cocktailAudioinovativní produkty za dostupné ceny...


Pangea Audio - Made in USA


Audio Anatomyprémiová kvalita z EU


    Horizon Trading Prague

 1. Úvod
 2. AURENDER
 3. Aurender W20 SE

Aurender W20 SE

Limitovaná edice - Nový vlajkový server pro ukládání do mezipaměti a dekodér Streamer / MQA 4TB SSD úložiště s 1 TB SSD mezipamětí / napájením z baterie pro zvuk ....

Nový vlajkový server pro ukládání do mezipaměti a dekodér Streamer / MQA / 4TB SSD úložiště s 1 TB SSD mezipamětí / napájením z baterie pro zvuk /  Pl... celý popis
Dostupnost
Na objednávku
Barevné provedení
589 990 Kč
487 595 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:Novinka 2019
Kompletní specifikace

Nový vlajkový server pro ukládání do mezipaměti a dekodér Streamer / MQA / 4TB SSD úložiště s 1 TB SSD mezipamětí / napájením z baterie pro zvuk / 

Plně lineární napájecí zdroj pro CPU / dvojitě izolovaný port LAN a audio USB / Dual-AES / EBU do 24-Bit 384 kHz, koaxiální, BNC a optické výstupy / Word Clock Input

 

Revoluce ve vývoji Special Edition W20SE

Od svého spuštění v roce 2013 obsadila Aurender W20SE záviděníhodné postavení „hudebního serveru, proti kterému jsou ostatní souzeni“. Nová verze W20SE (Special Edition), která byla revidována a vylepšena v roce 2019, zvyšuje laťku jak v uživatelské zkušenosti, tak v absolutním zvukovém výkonu.

A close up of a logoDescription automatically generated

W20SE je hudební server pro nejlepší audio systémy na světě. Aurender W20SE, navržený pro použití s ​​vysoce výkonnými digitálními na analogové převodníky, je jedním z mála hudebních serverů, které poskytují podporu pro externí slovní hodiny používané v profesionálních zvukových a nahrávacích studiích. Navíc, dvoudrátový režim AES / EBU používaný některými převodníky digitálního na analogové referenční stupně, které umožňují oddělený přenos levého a pravého kanálu pro lepší věrnost. Avšak i bez použití externích vstupních slovních hodin nebo duálních výstupů AES / EBU poskytuje napájení z baterie W20SE výrazně nižší hlukovou podlahu pro naprosto tiché pozadí. S interním SSD 4TB a 1TB SSD diskovou jednotkou pro přehrávání je W20SE ideálním řešením i pro nejrozsáhlejší hudební sbírky s vysokým rozlišením.

TYPICKÁ KONFIGURACE SYSTÉMU

FUNKCE

Inovativní technologie s baterií, duální AES / EBU, vstup Master Clock

V digitálním zvuku mohou jitter a šum ve zvukovém signálu nepříznivě ovlivnit výkon digitálně-analogových převodníků. Aurender W20 je první hudební server na světě, který zcela eliminuje šum ze zdrojů střídavého proudu a střídavého proudu pomocí LiFePO4 (LFP) baterií k napájení audio obvodů. W20SE používá stejné schéma k minimalizaci šumu ve zvukovém výstupu. Všechny digitální fázové uzamčené smyčky založené na FPGA s krystalovým oscilátorem (OCXO) ovládané troubou se používají k udržení dlouhodobého chvění pod zanedbatelnou úrovní a speciálně navržené obvody poskytují čistý a bezhlučný výkon vyhrazenému digitálnímu audio výstupu USB 2.0. .

Celá řada digitálních audio výstupů a portů pro síťové připojení

Aurender W20SE je navržen tak, aby vyhovoval nejvýkonnějším digitálně-analogovým převodníkům, je vybaven různými výstupy SPDIF (duální AES / EBU, koaxiální BNC a optický) a jedním vyhrazeným výstupem USB Audio Class 2.0. Pro síťové připojení a přenos souborů je W20SE dodáván s jedním portem Gigabit Ethernet a dvěma datovými porty USB 2.0.

Aplikace Aurender Conductor s praktickými funkcemi pro plně funkční ovládání

Aplikace Aurender Conductor mění z iPadu univerzální uživatelské rozhraní pro všechny hudební servery Aurender. Ke všem nastavením a funkcím serveru Aurender lze snadno přistupovat prostřednictvím nabídky Nastavení a Conductor přichází s rozsáhlými funkcemi, díky nimž můžete procházet a přehrávat hudební sbírky ve vysokém rozlišení. V aplikaci Conductor jsou zabudovány dvě streamovací služby, Qobuz a Tidal (vyžadováno předplatné), které umožňují snadný přístup k milionům alb s vysokým rozlišením. Díky integraci lze do hlavní knihovny souborů přidat odkazy na obsah nalezený ve streamovacích službách, což usnadňuje kombinování a kompilaci obsahu na jednom místě. Aurender Conductor lze použít na platformách IOS i Android, takže uživatelé mohou přistupovat k jejich hudbě pomocí Apple iPad nebo různých Android telefonů nebo tabletů.

Nainstalován dekodér jádra MQA

Upgrade AurQu MQA Core Decoder umožňuje MQA Core nebo první rozvinutí umožňující přehrávání souborů MQA až do 88,2 kHz nebo 96 kHz. To je výhodné, pokud použití DAC, které není MQA jako jádra dekódování, přinese některé výhody MQA z obsahu kódovaného MQA. Navíc dekodér jádra MQA bude pracovat s DAC, které provádějí vykreslování MQA, což je druhá fáze dekódování MQA. Společně poskytují úplné MQA dekódování.

Externí podpora hodin Word

Protokol pro odesílání digitálního zvukového signálu přes COAX nebo AES / EBU se nazývá SPDIF. SPDIF odesílá hodiny a data společně bez stisknutí ruky. 
Hodiny DAC musí sledovat hodinový signál obsažený v signálu, aby nedošlo k přetečení nebo podtečení. Tato operace pokusu o synchronizaci s hodinami v SPDIF může generovat jitter v hodinách DAC. 
Lepším způsobem je použití hodin a dat DAC pouze ze zdroje hudby, avšak synchronizaci nelze zaručit. Aby hodiny DAC fungovaly jako hlavní hodiny a stále zůstaly v synchronizaci s daty, zdroj zvuku potřebuje vstup hlavních hodin, který vydává zvuková data v synchronizaci s příchozími hlavními hodinami. Tímto způsobem je prakticky vyloučeno jitter v připojení SPDIF ze zvukového zdroje k DAC.
Pokud chce uživatel používat samostatné hlavní hodiny, je nutný hudební server se vstupem pro hlavní hodiny a DAC se vstupem pro hlavní hodiny. 
Slovní hodiny se také obvykle používají v nahrávacích studiích pro synchronizaci časování mezi digitálními zařízeními, což zajišťuje přenos dat bez chvění a časově dokonalý. W20SE může přijímat slovní hodiny s následujícími frekvencemi: Hlavní hodiny: 10 MHz, 12,8 MHz, Word hodiny: 44,1 KHz a 48 KHz v násobcích od 1 do 512. W20SE podporuje jak slovní hodiny (dCS, DAC nebo podobné), nebo hlavní hodiny (MSB DACs nebo podobné) vstupy.

Dvouvodičový režim AES / EBU

Dvouvodičový režim AES / EBU se někdy používá v referenčních digitálně-analogových převodnících ke zdvojnásobení úrovně rozlišení možné na digitálním propojení AES / EBU. Pokud je výstup AES / EBU použit v duálním režimu, informace o levém a pravém kanálu vysílaná vzorkovací frekvencí 192 kHz vytvářejí 24bitový, 384 Hz stereofonní přenos. Protože maximální frekvence je snížena na polovinu, požadavek na přenosové vedení se stává méně kritickým.

Samostatné LiFePO4 (LFP) napájení baterie pro obvody zvuku

Dvě banky baterií LiFePO4 střídavě napájejí zvukové komponenty a provádějí nabíjení. Tato technika zcela izoluje zvukové komponenty od šumu země a také snižuje chvění a zkreslení, které se často vyskytuje při přeměně střídavého proudu na stejnosměrný proud.

Interní UPS chrání W20SE v případě náhlého výpadku napájení

Další řada baterií LiFePO4 slouží jako nepřerušitelný zdroj napájení (UPS) a chrání systém v případě náhlého výpadku napájení. UPS vždy umožní bezpečné vypnutí W20SE.

Krystalový oscilátor řízený troubou (OCXO) pro dlouhodobé snížení chvění

OCXO patří mezi nejpřesnější a nejstabilnější hodiny, které jsou dnes k dispozici. OCXO je o mnoho řádů přesnější a stabilnější než běžné a běžně používané krystalové oscilátory v počítačích. Také změny teploty mohou způsobit kolísání frekvence krystalových oscilátorů, což může vést k chvění v cestě digitálního zvukového signálu. Kromě toho jsou běžné krystalové oscilátory mnohem méně stabilní a v průběhu času ztrácejí přesnost. U hodin OCXO se používá velmi stabilní krystalový oscilátor, který je uzavřen v komoře udržované na konstantní teplotě, aby se zabránilo kolísání způsobenému kolísáním teploty.

Precizní převod DSD na PCM pomocí FPGA

Mnoho modulů DAC podporuje dekódování DSD pouze na svých vstupech USB, nikoli však na SPDIF nebo AES / EBU. Proto je Aurender W20SE vybaven extrémně kvalitní konverzí DSD na PCM prováděnou FPGA. Bez ohledu na to, jak rychlý je procesor, provedení převodu DSD na PCM pomocí softwaru vede ke špatné kvalitě zvuku, protože vyžaduje tisíce výpočtů filtrů paralelně. W20SE provádí převod DSD na PCM přesně pomocí tisíců odbočovacích filtrů uvnitř FPGA, které poskytují vynikající zvukový výkon.

Všechny digitální fázové systémy se smyčkou založené na FPGA

All-Digital Phase-Locked Loop System (ADPLL) zahrnující pole programovatelná hradlová pole (FPGA) spolu s hodinami OCXO přesně časuje digitální přenos zvukových dat a minimalizuje chvění pod zanedbatelné úrovně.

Úložiště pevných disků 4TB s jednotkovou mezipamětí 1TB pro přehrávání

Vnitřní jednotka poskytující 4TB úložiště obsahu SSD a 1TB SSD mezipaměťová jednotka jsou umístěny v trezoru z opracovaného hliníku, který chrání audio obvody před účinky rušení EMI. Ukládání do mezipaměti pomocí SSD 1TB se provádí soubory a pro streamování obsahu. To zvyšuje stabilitu a zlepšuje kvalitu zvuku souborů a při použití streamovacích služeb, jako jsou Qobuz nebo Tidal.

Vyhrazený výstup USB Audio Class 2.0 s obvody s velmi nízkým hlukem

Speciální výstup USB Audio Class 2.0 nové generace je navržen tak, aby poskytoval mimořádně transparentní zvukový signál bez šumu a je chráněn před jakýmkoli vnějším elektronickým rušením. USB audio výstup W20SE poskytuje do DAC přenos bez šumu a chvění, aby poskytoval nejlepší možný výkon.

Lineární napájení

Byl navržen nový lineární zdroj napájení pro napájení CPU, úložiště a dalších oblastí topologie obvodů W20SE. Lineární napájení poskytuje vysoce stabilní a nízkošumové prostředí pro tento kritický obvod.

2X izolovaný port LAN

LAN port je dvojnásobně izolován - tento 2X izolovaný LAN port izoluje W20SE od šumu způsobeného LAN připojením routerů.

Podpora USB HDD a NAS (Network-Attached Storage)

Osvědčeným postupem je ukládání hudby na interní SSD disky W20SE. Platforma Aurender je však schopna vybírat a přehrávat obsah uložený z NAS nebo externího pevného disku USB pomocí procházení složek / souborů. Obsah jednotky USB HDD nebo NAS lze pohodlně zkopírovat do interního úložiště W20SE pomocí aplikace Aurender Conductor. Nebo můžete použít Mac / PC pro přenos obsahu přes síť, pokud si budete přát.

Technická podpora pro vzdálený internet

Aurender umožňuje uživatelům komunikovat přímo s technickou podporou osobně přímo z aplikace Aurender Conductor. Odeslání požadavku vzdálené podpory umožňuje technikům rychle diagnostikovat a opravit problémy přes internet.

 
 
 
 • Stříbrné nebo černé provedení
 • 430 x 106 x 370 mm, 21,1 kg (pouze jednotka)
 
 
 
 

SPECIFIKACE W20SE

Kompatibilní formátyDSD (DSF, DFF), WAV, FLAC, AIFF, ALAC, M4A, APE a další
Bitové a vzorkové sazbyDSD SPDIF / AES Single : DSD64 až DoP, DSD64, DSD128, DSD256, DSD512 až DSD na PCM (88,2 a 176,4 kHz) AES Dual: DSD64 a DSD128 až DoP, DSD64, DSD128, DSD256, DSD512 až DSD na PCM (88.2, 176,4 & 352,8 kHz) USB : 32-bit / 384 kHz, 1-bit, 2,8 MHz (DSD64); 1-bit, 5,6 MHz (DSD128), 11,2 MHz (DSD256), 22,4 MHz (DSD512)
DSD na PCMDSD64 / 128/256/512 až 88,2 / 176,4 / 352,8 kHz (pouze duální vodič)
ŠířkaPlná velikost (430 mm / 16,93 palce)
Výška106 mm / 4,17 palce
Délka370 mm / 14,6 palce
Hmotnost21,1 kg / 46,5 lb
SSD pro systém a mezipaměť1T
Úložiště hudby4TB SSD (2,5 ″ 4TB x 1)
Zdroj napájeníBaterie + lineární
ZobrazitDuální 3,7 ″ AMOLED
Digitální zvukové výstupyUSB, COAX, optický, BNC, AES / EBU x 2 (duální kabel)
Vstup hlavních hodinWord Clock nebo Master Clock Input (BNC) 10MHz, 12,8MHz (44,1 kHz a 48 kHz násobky od 1 do 512), vstupní impedance 75Ω
Ostatní I / ODvojitý izolovaný gigabitový Ethernet, port USB x 2
Spotřeba energieHrát (40 W), Peak (70 W), Pohotovostní režim (3,5 W)

 

 

W20 vs. W20SE

  W20W20SE
NapájeníBaterie + SMPSBaterie + lineární napájení
Úložiště (systém + mezipaměť)SSD 240 GBSSD 1TB
Úložiště (obsah)3,5 palce HDD 6TB x 2SSD 4TB
Port LANNormálníDvojité izolované
OCXO (hlavní hodiny)AnoAno (upgradováno)
VCXO (Hodiny)AnoAno (upgradováno)
Audio USBPřipojeno k hlavní descePlug-in modul s lepší izolací
Duální výstup AESAž 24/192 kHzAž 24/384 kHz
Výstup DSD na SPDIF (DoP)Pouze DSD64Až 128
Převzorkování PCMNeSingle Wire: Až 192 kHz, Dual Wire: Až 384 kHz
Extrémní režim přehráváníNeAno
Podporuje nativní výstup DSDNeAno
Hmotnost21 kg / 46 lb21,1 kg / 46,5 lb
Dekódování jádra MQAMožnost (samostatný nákup)Zahrnuta
Výstup DSD na USB (nativní)XAž do DSD512
Vstup hlavních hodinStejné jako W20SEWord Clock nebo Master Clock Input (BNC) 10MHz, 12,8MHz 
(44,1 kHz a 48 kHz násobky od 1 do 512), vstupní impedance 75Ω
Výstup PCM na USBAž 192 kHzAž 768 kHz
Výstup PCM na SPDIFAž 192 kHzAž 192 kHz (Single Wire), až 384 kHz (Dual Wire)
Kompatibilní formátyStejné jako W20SEDSD (DSF, DFF), WAV, FLAC, AIFF, ALAC, M4A, APE a další
ZobrazitStejné jako W20SEDuální 3,7 ″ AMOLED
Digitální zvukové výstupyStejné jako W20SEUSB, COAX, optický, BNC, AES / EBU x 2 (duální kabel)
Rozměr (Š x V x H)Stejné jako W20SE430 mm / 16,93in x 106 mm / 4,17in x 370 mm / 14,6in
Výstup DSD na USB (DoP)Až do DSD128Až do DSD256
Výstup DSD na SPDIF 
(DSD na PCM)
Pouze DSD64Až DSD512 až 88,2 / 176,4 (Single Wire), 
až DSD512 až 352,8 kHz (Dual Wire)
Ke stažení
Zboží zařazeno v kategoriích

 

Copyright © 2023

Horizon Trading Prague s.r.o. distributor značkové elektroniky a příslušenství, poslechová studia a domácí kino

Telefon na obchodtel. / obchod /: 605 333 663 (pevná linka)

tel:  +420 606642175 / +420 731488630

 

Doporučujeme:

MAGLAB C 90 TYPE I CASSETTE TAPE

Proč nakupovat u nás ??
 • Specializovaný prodej
 • Odborné znalosti
 • 12 let na trhu
 • Výhradní zastoupení a autorizace
 • Servisní podpora
 • Vysoké skladové zásoby
 • Kamenná prodejna a poslechová studia
 • 1000ce spokojených zákazníků
 • Osobní péče a přístup majitelů
 • Výborná dostupnost autem i městskou dopravou
 • Domácí kino s Dolby Atmos s podporou 4K HDR
 • Návrhy a četné instalace
 • Spolupráce s architekty a designéry
Pomáháme:

Jsme přesvědčení, že velké společnosti by měly pomáhat. Proto se již od samotného vzniku snažíme podpořit ty, kteří pomoc opravdu potřebují. Zdravotní klaun je nezisková organizace s národní a mezinárodní působností, která přináší humor a radost hospitalizovaným dětem, geriatrickým pacientům a dalším potřebným v oblasti zdravotnictví. Tím přispívá ke zlepšení jejich psychického i celkového zdravotního stavu, a to prostřednictvím speciálně vyškolených Zdravotních klaunů a souvisejících projektů.

 

Kontakt:
Logo
Horizon Trading Prague sro
606642175 / 731488630 / 604262062
Copyright © 2023 Horizon Trading Prague s.r.o. distributor značkové elektroniky a příslušenství