Nevíte si rady? Zavolejte nám nebo napište..... TEL.: 605333663 / 606642175 / 731488630 / 604262062 / EMAIL.: horizontrading@email.cz
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
606642175 / 731488630 / 604262062
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
04.07.2022
THORENS TD-1500, zaplatitelný High-End
High-End gramofon zase o něco dostupnější!!! THORENS TD-1500 s novým THORENS raménkem je sice nový model, ale už je LEGENDA. Je to díky kombinaci: ... číst celé
29.06.2022
Indiana Line Diva 252 je skvělá koupě na trhu...
Nejmenší regál z nejvyšší série italské značky Indiana Line, model Diva 252 je vynikající.To asi není překvapení, vynikající hodnocení dostává na trhu... číst celé
15.06.2022
DUAL CS-418 je výhodný nákup
Nová CS řada od DUAL je vele-úspěšná od samého začátku. Zde recenze na model CS-418 s výsledkem, VÝHODNÝ NÁKUP. https://www.horizontrading.cz/NEW-CS... číst celé
Zobrazit všechny novinky

NašereferenceSimply Analogpečuje o dokonalost zvuku...


SUPRAcablessupra je super...


SPINCAREpřední značka v oblasti High-tech péče o vinylové desky

 


cocktailAudioinovativní produkty za dostupné ceny...


Pangea Audio - Made in USA


Audio Anatomyprémiová kvalita z EU


    Horizon Trading Prague

 1. Úvod
 2. ORTOFON
 3. Ortofon Verismo

Ortofon Verismo

Referenční MC přenoska, Special polished Nude Ortofon Replicant 100, Diamond cantilever

    Každý výrobek značky Ortofon HIFI z oficiální distribuce pro ČR je opatřený přiloženou certifikační kartou, která tvoří nedílnou součástí 2... celý popis
Dostupnost
Na objednávku
154 990 Kč
128 091 Kč
bez DPH
ks
Číslo produktu:652
Výrobce:Ortofon
 • Kompletní specifikace
 • Ortofon Verismo
  Ortofon Verismo
  Na objednávku
  154 990 Kč
  128 091 Kč bez DPH
 • ks
Kompletní specifikace

 

  • ortofon_3_roky

 

  • Každý výrobek značky Ortofon HIFI z oficiální distribuce pro ČR je opatřený přiloženou certifikační kartou, která tvoří nedílnou součástí 2-leté, popř. 3-leté záruky a přelepkou.

 

  • Využijte centrální databáze výrobních čísel a neprodleně po zakoupení výrobku značky Ortofon registrujte příslušné výrobní-sériové číslo, které je uvedeno na přiložené kartě nebo na štítku krabičky.

 

  • Registrace se týká pouze segmentu HIFIKlíčové vlastnosti:

Systém s pohyblivou cívkou (MC)
Selektivní laserové tavení (SLM) Titanové pouzdro
Vlajková loď Ortofonu Replicant 100 diamantový hrot
Pevná diamantová chvějka pro nejlepší možné rozhraní mezi hrotem a armaturou
Systém generátoru na bázi neodymového magnetu pro menší velikost a hmotnost
Aucurum pozlacené cívky - pokovená 6NX bezkyslíkatá měď pro přenos signálu s nulovými ztrátami
Prvek stabilizace pole (FSE) v magnetickém systému
Patentovaný systém Wide Range Damping (WRD) pro výjimečné sledování

Technická data

Output Voltage (at 1kHz, 5cm/sec):0.2mV
Channel Balance at 1kHz:0.5dB
Channel Separation at 1kHz:25dB
Channel Separation at 15kHz:20dB
Frequency Response 20Hz - 20kHz:± 2/-1dB
Tracking Ability at 315Hz:80μm
Compliance, Dynamic, Lateral:13μm / mN
Stylus Type:Nude Ortofon Replicant 100
(Special Polished Version)
Cantilever:Diamond
Stylus Tip Radius r / R:5 / 100μm
Recommended Tracking Force:2.6g (24mN)
Tracking Angle:23º
Internal Impedance / DC Resistance:
Recommended Load Impedance:> 10Ω
Cartridge Body Material:SLM Titanium
Coil Wire Material:Aucurum, gold-plated, 6NX oxygen free copper
Cartridge Colour:Black / Silver
Cartridge Weight:9.5g  • Záruční lhůta:

 

  • Ortofon HIFi - 2 roky

 

  • Prodložená 3-letá záruční lhůta na základě registrace výrobku zakoupeného u autorizovaného prodejce značky Ortofon - Made in Denmark.

 Řada Ortofon Exclusives našich nejvýkonnějších přenosek s pohyblivou cívkou byla nyní rozšířena o nový premiérový model - MC Verismo. "Přenosky řady Ortofon Exclusives jsou všeobecně uznávány jako jedny z nejlepších přenosek s pohyblivou cívkou na trhu a my neustále pracujeme na rozšiřování řady Exclusives, abychom milovníkům hudby nabídli ještě více možností, jak zažít špičkovou kvalitu, přesnost, údernost a dynamiku, kterou zprostředkovávají špičkové referenční přenosky."

MC Verismo byla vyvinuta na základě našich rozsáhlých znalostí vibračních vlastností, různých tvarů a materiálových charakteristik, stejně jako kompetencí v oblasti magnetismu, mechanického designu a technologií. Tento nový špičkový výrobek, reprezentující četné ideály designu Ortofon, je skutečným příkladem nejvyššího možného stupně výkonu v současné analogové reprodukční technice. MC Verismo nepochybně poskytne zvuk, který se prostě musí zažít.

Příběh, který se skrývá za názvem
Název Verismo je odvozen z italského "vero", což znamená "pravdivý", a je italským výrazem pro "realismus". Versimo je postromantický operní žánr, který má svůj původ v italském literárním hnutí na konci 19. a začátku 20. století. Operní tradice verismu je spojena s italskými skladateli, jako byli Pietro Mascagni, Ruggero Leoncavallo, Umberto Giordano, Francesco Cilea a Giacomo Puccini, kteří usilovali o realističtější zobrazení světa.

Naším hlavním cílem ve společnosti Ortofon je neustále zvyšovat laťku věrné a přesné reprodukce nahraného zvuku. Je jím poskytovat dokonalý hudební zážitek prostřednictvím kombinace inovací a technických znalostí, vytvářet jedinečnou hodnotu pro všechny posluchače tím, že jim umožníme odhalit skutečné vnitřní emoce hudby.

Konstrukční prvky a špičkové materiály
Pouzdro přenosky Verismo je vyrobeno z titanu technikou selektivního laserového tavení (SLM), jejímž průkopníkem je společnost Ortofon. Tato technika umožňuje přesnou kontrolu hustoty materiálu tělesa, což umožňuje dosáhnout extrémně vysokého vnitřního tlumení.

MC Verismo využívá diamant Replicant 100 společnosti Ortofon. Tento stylus typu Line Contact se vyznačuje úzkou a dlouhou kontaktní plochou, která se co nejvíce blíží originálnímu řezacímu stylusu. To zajišťuje nejpřesnější reprodukci, nejnižší zkreslení a rozšířený frekvenční rozsah.

Přidání pevné diamantové konzoly poskytuje díky své tvrdosti a krystalické struktuře nejlepší možné rozhraní mezi stylusem a armaturou. Zlepšení zjištěná při použití konzoly Diamond nově definovala hranice analogové reprodukce, která představuje větší vnitřní detaily, jemnost a hloubku jako nikdy předtím.

Magnetický systém s vyšší účinností
Magnetický systém je založen na extrémně silném, kompaktním neodymovém magnetu, díky němuž je systém generátoru kompaktní a zároveň lehčí díky svým minimálním rozměrům.

Stejně jako jeho předchůdci, modely MC A95 a MC Windfeld Ti, využívá model MC Verismo speciálně navrženou armaturu tvořenou kovovou slitinou, která je méně magnetická než běžné železo. To přináší nezanedbatelné výhody pro dynamické schopnosti přenosky. Důvodem je to, že naše high-tech armatura nemá téměř žádný vliv na magnetické pole během pohybu. Navíc umožňuje dosáhnout mimořádné přesnosti při každém otočení cívky ve všech vrstvách. Díky tomu MC Verismo dosahuje vyššího stupně separace kanálů a současně nabízí nižší zkreslení a lepší vyvážení kanálů.

Použití cívek Ortofon Aucurum z pozlacené bezkyslíkaté mědi 6NX umožňuje přenos pohybu diamantu prostřednictvím jeho diamantové konzoly s nulovými ztrátami. Tato kombinace využívá nízkou pohyblivou hmotnost a extrémně vysoký stupeň tuhosti.

Vylepšené tlumicí schopnosti
Stabilizační prvek pole (FSE) společnosti Ortofon, malý válec z vodivého materiálu strategicky umístěný uvnitř magnetického systému, zaručuje, že magnetické pole zůstane stabilní bez ohledu na pohyb kotvy. FSE zlepšuje oddělení kanálů a zároveň minimalizuje dynamické zkreslení a intermodulaci.

Jednou z důležitých součástí je patentovaný systém Wide Range Damping (WRD) společnosti Ortofon, v němž je malý, těžký platinový disk vložen mezi dva pryžové absorbéry, oba s různými vlastnostmi. Tím je zajištěn nejen výjimečný trackingový výkon, ale zároveň je vytvořeno dokonalé tlumení v celém frekvenčním rozsahu. Díky tomu jsou zkreslení a rezonance prakticky eliminovány.

Pro dosažení optimální interakce mezi poddajností a tlumením byla použita nově vyvinutá pryžová směs pro systém odpružení. Nová receptura pryžové směsi je založena na vysoce účinném nanoplnivu MWCNT (Multi Wall Carbon Nano Tubes). Směs na bázi MWCNT nabízí žádoucí mechanické vlastnosti, které zajišťují lepší tlumení a zlepšují celkový výkon přenosky.

hifivoice.cz

 

Zboží zařazeno v kategoriích

 

Copyright © 2023

Horizon Trading Prague s.r.o. distributor značkové elektroniky a příslušenství, poslechová studia a domácí kino

Telefon na obchodtel. / obchod /: 605 333 663 (pevná linka)

tel:  +420 606642175 / +420 731488630

 

Doporučujeme:

MAGLAB C 90 TYPE I CASSETTE TAPE

Proč nakupovat u nás ??
 • Specializovaný prodej
 • Odborné znalosti
 • 12 let na trhu
 • Výhradní zastoupení a autorizace
 • Servisní podpora
 • Vysoké skladové zásoby
 • Kamenná prodejna a poslechová studia
 • 1000ce spokojených zákazníků
 • Osobní péče a přístup majitelů
 • Výborná dostupnost autem i městskou dopravou
 • Domácí kino s Dolby Atmos s podporou 4K HDR
 • Návrhy a četné instalace
 • Spolupráce s architekty a designéry
Pomáháme:

Jsme přesvědčení, že velké společnosti by měly pomáhat. Proto se již od samotného vzniku snažíme podpořit ty, kteří pomoc opravdu potřebují. Zdravotní klaun je nezisková organizace s národní a mezinárodní působností, která přináší humor a radost hospitalizovaným dětem, geriatrickým pacientům a dalším potřebným v oblasti zdravotnictví. Tím přispívá ke zlepšení jejich psychického i celkového zdravotního stavu, a to prostřednictvím speciálně vyškolených Zdravotních klaunů a souvisejících projektů.

 

Kontakt:
Logo
Horizon Trading Prague sro
606642175 / 731488630 / 604262062
Copyright © 2023 Horizon Trading Prague s.r.o. distributor značkové elektroniky a příslušenství