Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
606642175 / 731488630 / 604262062
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky
09.05.2021
AIWA se vrací do Evropy - WE ARE BACK s HTP
S potěšením vám oznamujeme, že od roku 2021 se společnost Horizon Trading Prague stala oficiálním a výhradním distributorem značky aiwa europe pro Čes... číst celé
19.04.2021
HECO AKCE NA 2Q/2021
AKCE HECO na celý 2. kvartál je zde... Využijte mimořádně příznivé ceny zejména na skvělou řadu AURORA, modely 300 a 700... U nás a u všech našich p... číst celé
30.03.2021
NAGAOKA MP-500 EXCELUJE
NAGAOKA MP-500 dostává palec nahoru od Stereonet. Je to vynikající přenoska, nejlepší svého druhu na trhu - a určitě nejlepší pohyblivý magnet (MI), ... číst celé
Zobrazit všechny novinky

Našereference


aiwa  je zpět !


Simply Analogpečuje o dokonalost zvuku...


SUPRAcablessupra je super...


SPINCAREpřední značka v oblasti High-tech péče o vinylové desky

 


Audio Anatomyprémiová kvalita z EU


    Horizon Trading Prague

 1. Úvod
 2. SUPRA CABLES
 3. SWORD SUPRA EXCALIBUR 4XJUMPER BAN/SP.25CM

SWORD SUPRA EXCALIBUR 4XJUMPER BAN/SP.25CM

Kvalitní propojky Bi-wiringových repro terminálů

Kvalitní propojky Bi-wiringových repro terminálů 4 kusy: pro jeden pár reprosoustav Po dobu 2 let jsme se snažili vyvinout špičkový kabel reproduktor... celý popis
Dostupnost
Na objednávku
9 599 Kč
7 933 Kč
bez DPH
pár
Číslo produktu:1000101038
EAN kód:7330060208249
Výrobce:Supra Cables
 • Kompletní specifikace
 • SWORD SUPRA EXCALIBUR 4XJUMPER BAN/SP.25CM
  SWORD SUPRA EXCALIBUR 4XJUMPER BAN/SP.25CM
  Na objednávku
  9 599 Kč
  7 933 Kč bez DPH
 • pár
Kompletní specifikace

Kvalitní propojky Bi-wiringových repro terminálů

4 kusy: pro jeden pár reprosoustav


Po dobu 2 let jsme se snažili vyvinout špičkový kabel reproduktoru, výsledkem byl Sword Excalibur. Cílem bylo, abychom na nic nedali záležet, všechno by mělo být nejlepší, ale přesto dostupné a samozřejmě vyrobené ve Švédsku. Bifilní vinuté vodiče, PE izolace, kroucené a stíněné pro minimální rušení, CNC frézované kabelové rozdělovače s uzemněním, uzemňovací vodič XL-Annorum, pevné měděné kontakty s rhodiováním. Lisovací kontakty jsou speciálně navrženy pro Excalibur, vodič je přišroubován do lisovacího tělesa (typ F-konektor) pro maximální pevnost v ohybu. Odizolované vodiče Litz jsou poté mechanicky zalisovány pro dokonalé a vzduchotěsné kabelové připojení. Tělo kontaktu je vybaveno připojením M6, které umožňuje volitelné připojení lopatami - vidličkami potaženými rhondiem nebo banánovými kolíky.

Již dříve jsme bez skromnosti prohlásili, že náš standardní Sword je jedním z nejlepších dostupných kabelů bez ohledu na cenu nebo výrobce. Sword Excalibur podniká několik dalších kroků k téměř úplné průhlednosti, stále jediné slovo, které správně popisuje tento patentovaný „špičkový“ kabel reproduktoru.

Tajemství spočívá v konstrukci bifilárních vinutí Litzových vodičů. Struktura kabelu se skládá z 24 samostatně izolovaných pramenů na vodič (dva kusy na kabel), kde 12 je navinuto do spirály ve směru hodinových ručiček a zbývajících 12 proti směru hodinových ručiček. Prostřednictvím této důmyslné orientace pracují dva páry vodičů v tzv. „Magnetické nule“, tj. Protilehlé prameny si navzájem uhasí vlastní indukčnost (magnetické působení). Další výhodou je, že efekt kůže je minimalizován, tj. Tendence proudu (signálu) chtít se přiblížit k povrchu pramenů při vysokých frekvencích a v neposlední řadě oddělené umístění každého vodiče zcela zastaví spontánní skoky proudu mezi prameny ve vodičích.
Pro vás jako zákazníka to znamená kabel, který neoslabí rychlé přechodné přechody hudby, činel zní jako by činel měl, dotek křídla také a vynikající načasování přispívá ke zvukové scéně ve třech rozměrech, což je při správně nastaveném HiFi systému extrémně pravdivé k originálu na přehrávaném disku. U kvalitní zaznamenané hudby, která není komprimována stejným způsobem jako pop / hitová hudba vyrobená pro rádio / streaming, je něco normálního, že každý nástroj a hlasová fráze (zdůrazňuje) různé části hudby. V jednoduchém zařízení propojeném s nestandardními kabely nestandardní třídy to těžko slyšet. Ale již se stejným vybavením je akustický krok vyroben akusticky s vyšší třídou na kabeláži. Pokud máte drahé HiFi zařízení, chceme říci, že Sword by měl být považován za stejně důležitý pro výkon vašeho systému jako kterákoli z jeho dalších komponent. Například reproduktory nevyměňujte, dokud nevyzkoušíte ukázku Supra Sword Excalibur od místního prodejce. Na základě zpětné vazby od našich zkušených prodejců se zákazník obvykle vrátí opravdu překvapený.
Patentovaná konstrukce kabelu vyrobená ve švédském Ljungskile!

Uzemnění / stínění. 
Připojení stínění musí být připojeno pouze na jednom konci kabelu, tj. Na straně zesilovače.

 • Negativní výstup reproduktoru 
 • Pokud má zesilovač zemnící šroub, použijte jej pro připojení
 • Připojte k jednomu ze šroubů šasi zesilovače

EXCALIBUR se prodává pouze ukončený, proč?
Díky speciální konstrukci je kontakt kritický (jinými slovy, nic neděláte sami!). Ukončení se provádí silným kontaktním lisováním, těsné vůči kyslíku, takže materiály jsou kombinovány do podoby, která se nejvíce podobá svařování. Kabel je dodáván v černé dřevěné krabici. Zakončení je vidlicové i kolejové Supra rhodiovaný konektor CombiCon. Zahrnuta je jak stopa, tak vidlice, takže vás v budoucích upgradech elektroniky nebo reproduktorů již nebudete omezovat.

Zboží zařazeno v kategoriích

 

Copyright © 2021

Horizon Trading Prague s.r.o. distributor značkové elektroniky a příslušenství, poslechová studia a domácí kino

Telefon na obchodtel. / obchod /: 605 333 663 (pevná linka)

tel:  +420 606642175 / +420 731488630

 

Doporučujeme:

THORENS TD-102A + Audiotechnica AT-VM95E

 

Proč nakupovat u nás ??
 • Specializovaný prodej
 • Odborné znalosti
 • 11 let na trhu
 • Výhradní zastoupení a autorizace
 • Servisní podpora
 • Vysoké skladové zásoby
 • Kamenná prodejna a poslechová studia
 • 1000ce spokojených zákazníků
 • Osobní péče a přístup majitelů
 • Výborná dostupnost autem i městskou dopravou
 • Domácí kino s Dolby Atmos s podporou 4K HDR
 • Návrhy a četné instalace
 • Spolupráce s architekty a designéry
Pomáháme:

Jsme přesvědčení, že velké společnosti by měly pomáhat. Proto se již od samotného vzniku snažíme podpořit ty, kteří pomoc opravdu potřebují. Zdravotní klaun je nezisková organizace s národní a mezinárodní působností, která přináší humor a radost hospitalizovaným dětem, geriatrickým pacientům a dalším potřebným v oblasti zdravotnictví. Tím přispívá ke zlepšení jejich psychického i celkového zdravotního stavu, a to prostřednictvím speciálně vyškolených Zdravotních klaunů a souvisejících projektů.

 

Kontakt:
Logo
Horizon Trading Prague sro
606642175 / 731488630 / 604262062
Copyright © 2021 Horizon Trading Prague s.r.o. distributor značkové elektroniky a příslušenství
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.